Silindirler Silindirli
Gömme Kilitler
Dıştan Takma
Tirajlı Kilitler
Dıştan Takma
Emniyet Kilitleri
İç Kapı Gömme
Kilitleri
Özel
Kilitler
Çelik Kapı
Kilitleri
Aksesuarlar
gomme-emniyet-kilitleri
silindirli-gomme-kilitler
distan-takma-tirajli-kilitler
distan-takma-emniyet-kilitleri
ic-kapi-gomme-kilitleri
ozel-kilitler
celik-kapi-kilitleri
aksesuarlar
Biz Kimiz?

Hakkımızda

Monser Kapı & Kilit Sistemleri

Monser Kapı & Kilit Sistemleri Kurumsal yönetimi kaliteden taviz vermeyen anlayışla, dinamik ve güçlü yapısıyla profesyonelliği buluşturduk.

İstanbul'un her noktasına profesyonel çilingir kadrolarımız ile 7 gün 24 saat kesintisiz kapı açma servis hizmeti veriyoruz.

Misyon & Vizyon

Kurumsal yönetimi kaliteden taviz vermeyen anlayışla, dinamik ve güçlü yapısıyla profesyonelliği buluşturduk. MONSER Kapı & Kilit Sistemleri gelişen teknoloji ile tecrübeyi harmanlayarak sektörün öncülerinden olmaya aday bir markadır. Hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı olup profesyonel kadrolar ile hizmetinizdeyiz. Monser Kapı & Kilit Sistemleri Güvenliği ve Kaliteyi aynı yerde buluşturdu. Sevdiklerinizin ve sizin güvenliğinizi son teknoloji ile korur.Monser Kapı & Kilit Sistemleri olarak Evinizde, iş yerinizde, arabanızda ve hayatın her alanında güvenliğinizi ve yaşam konforunuzu yükseltmeyi hedefliyoruz. 24 saat üstün teknolojik ve güvenli yapımızla sizi ve sevdiklerinizi koruyoruz. Sizlerin memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutarak,kadrolarımızı ve ürünlerimizi en verimli şekilde kullanarak sizlere üst düzeyde güvenlik ve huzur sağlıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

  • İstanbul'un her noktasına profesyonel çilingir kadrolarımız ile 7 gün 24 saat kesintisiz kapı açma servis hizmeti vermekteyiz.
  • Dijital kilit sistemleri ile ofis, konut, otel, hastane, kamu idareleri ve tüm barınma alanlarına her çeşit üstün güvenlik imkanı sunuyoruz. Yetki ataması ile tamamen tam kontrollü bir şekilde,kimin ne zaman nereye girebilecek yetkiye sahip olmasına tamamen siz karar veriyorsunuz.
  • Her markanın otomobil kilidini profesyonel bir şekilde dakikalar içerisinde açıyoruz.
  • Her türlü otomobil anahtarları immobilizer anahtarları, oto grubunu dahil kopyalayabiliyoruz.
  • Çelik kapılar, ve normal kapıların kilitlerini anahtar değişimlerini profesyonel bir biçimde yapıyoruz.
  • Pvc ve cam kapı güvenliğiniz için hırsız emniyet kilit sistemleri yapıyoruz.
  • Yüksek güvenlikli Kale çelik kapıları, Tutkunlar çelik kapıları, Doortek çelik kapıları ve Feza çelik kapıları hasar vermeden tamir ve çilingir hizmeti vermekteyiz.
  • Bayisi olduğumuz üstün markalı çelik kapı kilit sistemleri satışı ve montajı yapıyoruz.
  • Her marka çelik kasa açıyoruz aynı zamanda tamir yapıyoruz dilerseniz çelik kasalarınızın anahtarlarını kopyalıyoruz.
  • Apartman kapısı kilidi ile otomatik sistemleri ve kapı hidrolik sistemleri tamiri, montajı yapıyoruz. Desi alarm ve Parmak izi sistem ürünlerinin satışı ve tamiratını profesyonel ekibimizle yapmaktayız. Hırsızlara karşı özel güvenlikli (STPowers) kilitlerin montajını ve tamiratını yapmaktayız.
TOP